Yazılım Özellikleri

Telefon Takip Yazılımı Özellikleri

Yazılım özellikleri dikkate alındığında telefon dinleme programları tarafından yerine getiren işlevlerin ne kadar önemli olduğu çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Yazılım teknolojisinin insanlara sunmuş olduğu söz konusu programlar, özellikle dinleme alanındaki beklentilerin etkin olarak karşılanmasını sağlamaktadır.

Telefon dinleme programları, insanların sevdiklerinin görüşmelerini takip ederek onların tehlikelerden korunmasına yardım etmek amacıyla geliştirildi. Bilindiği gibi insanların görüşmelerinin takip edildiğini bilmesi, kötü bir algı oluşturduğu için bu işlem tamamen gizli bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle insanlar dinlenildiklerinin ve izlenildiklerinin farkında olmadan normal yaşantılarına devam etmektedir. Söz konusu durum ise elde edilecek olan bilgilerin çok daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Yazılım Özellikleri Nelerdir?

Telefon dinleme işlevini yerine getiren programların sahip olduğu özellikler, insanları şaşırtmaktadır. Yazılım özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon hattı üzerinden yapılan sesli ve yazılı görüşmelerin dinlenmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi ve izlenmesi
  • GPS özelliğinin aktif hale geçirilmesiyle konum tespiti
  • Sosyal medya uygulamalarına erişim sağlama
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi
  • Mikrofonun aktif hale getirilmesiyle ortam dinlemesi

Bunların haricinde de farklı özellikler bulunmaktadır ve yazılımın yüklendiği cihazlar casus telefon haline dönüşmektedir. Böylelikle izlenen kişinin her hareketi, panel üzerinden takip edilmektedir.

Burada bilinmesi gereken önemli bir nokta vardır. Piyasada bu işlevleri yerine getiren farklı telefon takip yazılımları bulunmakta ve buna bağlı olarak özelliklerde bir takım değişiklikler olabilmektedir. Ayrıca telefon takip yazılımı fiyatları da sahip olunan özelliklere göre farklılık göstermektedir.

Yazılım Özellikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yazılım özellikleri genel olarak yukarıda açıklanmıştır fakat bunların haricinde de bir takım hususlar vardır. Bilinmesi gereken hususların başında bu yazılımların sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda çalıştığıdır. Dolayısıyla da telefon dinleme IOS yani iPhone markalı cihazlarda çalışmamaktadır. Kullanıcıların buna dikkat etmesi ve satın alma işlemini de buna göre yapması gerekir.

Telefon takip yazılımı kurulumu yaklaşık 3 dakika sürmektedir. Son derece basit bir işlem olmasına karşın, zorlanacağını düşünen kişiler için internet üzerinde farklı videolar vardır. Bunlardan yardım alınarak kurulum sorunsuz bir şekilde yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd