Casus Telefon Takip

Casus Telefon Takip

Casus telefon takip ile merak ettiğimiz kişileri uzaktan izleyebilir, kontrol edebilir, sonradan gelebilecek tehlikelere karşı koruyabiliriz. Her an yan yana olamayacağımız ve bizim için önemli olan kişileri merak etmek kadar doğal bir şey yoktur. Bunun üzerine hazırlanmış yazılımlar insanların bu ihtiyaçlarına cevap verir niteliktedir.

Casus telefon takip programı kullanmak isteyen kişilerin bu yazılımı satın alırken dikkat etmesi gereken bir husus vardır. Bu da uygulamanın güvenilirliği noktasındadır. Takip ettiği kişi ile beraber kendisi de dâhil tüm bilgilerin başkalarının eline geçmemesi için lisans almış program tercih edilmelidir. Sonrasında ise alınan program internet sitelerinde bulunan ilgili videolar aracılığıyla kurulur. Böylece takip süreci, aktivitelerinden haberdar olmak istediği kişinin telefonuna kurulması ile başlar.

Casus Telefon Takip Programı Özellikleri

Ancak kurulum yapılan cihaz android özelliğe sahip olmalıdır. Bunun dışındaki cihazlarda kurulum yapılamamaktadır. Program uzaktan mesaj gönderme yolu ile kurulamadığı için kişi fiziksel olarak telefona erişip kendisi kurmalıdır.

Casus telefonu takip programı ücretsiz olarak kullanılamamaktadır. Bazı yazılımlar kullanıcılarına kısa süreli deneme versiyonlarını sunmaktadır. Bunlar ücretsiz olup, sadece 24 saat gibi kısa bir süre kullanılmaktadır. Süre dolduktan sonra ise kullanıma kapanmaktadır. Bundan dolayı programın ücretsiz olduğunu iddia eden kişiler varsa bunlara itibar edilmemelidir. Bunlar kişisel bilgilere ulaşmak isteyen kötü niyetli kişiler olabilir.

Casus telefon takip yazılımı ile izlenilen kişinin telefon görüşmelerinden ziyaret ettiği web sitelere, gönderdiği ve aldığı mesajlardan bulunduğu ortamın konumuna kadar birçok bilgiye ulaşılabilir. Ayrıca program aracılığı ile e-posta bilgileri, sosyal medya etkinlikleri, cihazın içindeki dosyaları da görmek mümkündür.  Böylece hoşa gitmeyen ya da olumsuz bir durumla karşılaşıldığında müdahale edilebilir.

Uygulamanın gizlilik özelliği ile karşı taraftaki kişi durumdan hiçbir zaman haberdar olmaz, cihazına takip edildiği ile ilgili bildirim gönderilmez. Eş zamanlı takip etme fırsatı bulamayanlar için konuşmaların kayıt altına alınıp sonradan dinlenmesi gibi özelliği de mevcuttur.

Bu programların farklı özellikler içermesi, farklı satın alma firmaları olması sebebiyle casus telefon takip yazılımı fiyatları hakkında net bilgi vermek doğru olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd