Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme yazılımı, adından da anlaşılacağı için dinleme yapmak için uzmanlar tarafından geliştirilmiş programlara verilen genel isimdir. Daha önceki dönemlerde kullanılan mobil cihazlara uygulama yüklenmesi söz konusu değildir. Fakat akıllı cihazların yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte bu durum değişmiştir. Mobil cihazlara yazılım yüklenebilmesi, dinleme yapabilmenin yeni yollarının oluşmasına neden olmuştur.

Casus yazılım adı verilen bu programların geliştirilme sebepler tamamen iyi niyetli olup insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Buna bağlı olarak kötü amaçlar için kullanımı mümkün değildir. İnsanlar çocuklarını, eşlerini, ebeveynlerini ve diğer yakınlarını koruma adına, telefonlarını dinlemekte ve onları anlık olarak takip edebilmektedir. Böylece olası tehlikeler, uzaktan engellenmiş olmaktadır.

Telefon Dinleme Yazılımı Nasıl Kurulur?

Mobil cihazların etkin bir şekilde dinlenmesini sağlayan telefon dinleme yazılımı, sadece Android sisteme sahip olan cihazlara kurulabilmektedir. Bunun haricindeki sistemlerde çalışmadığı için program satın alınmadan önce bu hususa dikkat edilmesi gerekir.

Kurulum, fiziksel olarak erişim sağlanan mobil cihazlara yapılmaktadır. Telefon takip yazılımı kurulumu için videolu anlatımlar da mevcuttur ve insanlar bu videoları izleyerek kurulumlarını hatasız olarak yapabilirler. Kurulum için öncelikle söz konusu yazılımın telefon indirilmesi ya da bilgisayar üzerinden gönderilmesi gerekir. Daha sonra ise dışarıdan gelen dosyaların yüklenmesine izin verilerek yükleme yapılmalıdır. Casus yazılım yükleme işlemi, yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. İşlem tamamlandıktan sonra panel üzerinden dinleme yapılmaya başlanabilir.

Telefon Dinleme Yazılımı Ücretsiz Mi?

Telefon dinleme yazılımı, sahip olduğu özellikler sayesinde insanların bu alandaki ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamaktadır. Buna bağlı olarak ciddi bir talep söz konusudur fakat bu durumda kötü niyetli insanlar da yararlanmak için özel çaba harcamaktadır. Telefon dinleme yazılımı ücretsiz diyerek insanlara farklı programlar veren böylece özel bilgilerini ele geçiren bazı kişi ve kişiler bulunmaktadır. İnsanların bunlardan uzak durması çok önemlidir.

Telefon dinleme programı fiyatları incelendiğinde bunların kesinlikle ücretsiz olmadıkları görülecektir. Fakat bazı programların deneme süreleri vardır ve 24 saat gibi bir bölüm için ücret talep edilmemektedir. Bunun haricinde sınırsız olarak ücretsiz kullanım söz konusu olmayıp insanların kötü niyetli kişilere karşı uyanık olması gerekir.

Telefon Dinleme Yazılımı Yasal Mı?

Casus yazılım olarak da bilinen programın yaptıklarını öğrenen insanlar, bunların legal mi yoksa illegal mi olduğunu merak etmektedir. Telefon dinleme yazılımı, lisanslı olarak satılmaktadır. Gerekli olan yasal prosedürler yerine getirildiği için tamamen yasal olduğu söylenebilir. Fakat burada kullanım amacı da önemlidir.

Bu programları kötü niyetli amaçlar için kullanan kişiler, adli makamlar tarafından tespit edildiğinde ciddi cezalar alabilirler. Dolayısıyla da bütün sorumluluğun kullanıcılarda olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bunun dışında telefon takip programı, kurumsal yapıda hizmet veren şirketlerden satın alınmalıdır. Böylece programla ilgili farklı bir sorun yaşanmayacak ve kullanıcılar güven içinde sevdiklerini takip edebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd