Casus Program

Casus Program

Casus program, hareketleri ile sözlerinin birbirine uyuşmadığı görülen çocuk, eş ya da bir yakın hakkında bilgi edinmek için kullanılabilir. Bunun dışında sadece kişinin içinin rahat etmesi, aklının bir köşesinde “acaba?” şeklinde soruların yer almaması için de takip amaçlı kullanılabilir. Günümüzde küçükten büyüğe herkes, gün içinde birçok kişi ile karşılaşmakta, birçok uyarıcıya maruz kalabilmektedir. Bunları yakından izlemek, kontrol altına almak her zaman mümkün olmayabilir. Bu da kontrolü elinde tutmak isteyen kişileri bir çözüm arayışına yönlendirmiştir.

Casus Program Özellikleri

Casus program kurulumu ile artık insanlar uzaktan istediği kişiyi izleyebilmekte onunla ilgili nerdeyse en ince ayrıntılara kadar ulaşabilmektedir. Bu ayrıntılar şu şekildedir. Bu programın kurulu bulunduğu cihazdaki rehbere ulaşabilir, kimlerle hangi zamanda ne kadar süre ile görüştüğü tespit edilebilmektedir. Sadece telefon görüşmeleri değil kişinin bulunduğu ortam da dinlenilebilir. Bu kişi çocuğunuz ise arkadaş çevresi hakkında bilgi edinebilir, bu doğrultuda tedbir alabilirsiniz.

Skype, Whatsapp, Facebook gibi uygulamalarda gerçekleştirilen her türlü hareketten haberdar olunabilir. Paylaşılan resimler, mesajlar, iletişim halinde bulunulan kişiler bu program sayesinde görülebilmektedir. Takip edilen kişinin ziyaret ettiği web siteler de görülebilen başka bir alandır. Hangi ortamda, hangi şifre ile girdiği bilgisi dahi elde edilebilir. Uygun olmayan siteler tespit edildiğinde bunları engelleme imkânına ulaşılır.

Casus Program Kurulumu

Casusu program android cihazlara kurulur. Üç dakikalık bir süre içerisinde kurulabilen bu program için internette kurulum videoları yer almaktadır. İsteyen buradaki videoları izleyerek sorunsuz bir şekilde kurabilir. Takip edilen cihazda internet olması zorunludur. Paneldeki menüden takip edilmek istenen işlem seçilir ve eş zamanlı olarak kendisine aktarılır. Kayıt altına alma özelliği ile isterse daha sonra da kendine gelen bilgileri inceleyebilir.

Casusu program fiyatı programın kalitesine göre değişmektedir. Programda yer alan özelliklere göre fiyatlar da değişkenlik gösterir.  Bu konuda çok iyi araştırma yapılmalı, kişi işinin görülebileceği en uygun programı satın almalıdır. Güvenilir olup olmasına ayrıca dikkat etmelidir. Ucuz diye tercih edilen uygulamalar sahte olabilir, kişilerin bilgilerinin başkalarının eline geçmesine sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd