Telefon Takip Yazılımı

Telefon Takip Yazılımı

Telefon takip yazılımı, son derece kapsamlı olup mobil cihazlara yüklenebilmektedir. Fakat yüklenecek olan cihazın Android sisteme sahip olması gerekmektedir. IOS ya da farklı bir işletim sistemine sahip olan iPhone ya da farklı bir markadaki cihaza yüklenmesi söz konusu değildir. Özellikle iPhone’un bu tür yazılımlarla dinlenmesi şuanda mümkün değildir ki bunu emniyet güçleri dahi başaramamaktadır. Bundan dolayı bu tür iddiada bulunan dolandırıcılara inanılmaması gerekmektedir.

Telefon takip yazılımı Android cihazlara sadece 3 dakika gibi kısa bir süre içinde kurulmakta ve hemen ardından dinleme yapmaya başlamaktadır. Casus telefon olarak adlandırılan hedef cihazlar üzerinde çok farklı bilgiler elde edilmektedir. Bu bilgilerin neler olduğu anlaşıldığında, neden casus ismi verildiği çok daha net bir şekilde kavranacaktır.

Telefon Takip Yazılımı Özellikleri

Telefon takip yazılımı özellikleri, mobil cihazın tam olarak kontrol altına alınması olarak özetlenebilir. Dolayısıyla da kullanıcılar, günün her saatinde adeta hedef telefon ellerindeymiş gibi bunları kontrol edebilir ve istedikleri işlemleri yapabilir. Buna bağlı olarak telefon takip yazılımları tarafından yapılanları şu şekilde özetlemek mümkündür:

  • Mobil cihazda bulunan hat üzerinden yapılan sesli ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan yazılı, sesli ve görüntülü görüşmelerin takip edilmesi
  • GPS özelliğinin uzakta aktif edilmesi suretiyle konum tespiti yapılması
  • Ortam dinlemesi
  • Kamera üzerinde ortam izlemesi
  • Sosyal medya hesaplarına erişim
  • Telefonun ekranında yapılan işlemlerin anlık olarak izlenmesi
  • Mobil cihazdaki şifrelerin öğrenilmesi

Burada bahsedilen telefon takip programı özellikleri, tercih edilecek olan yazılıma bağlı olarak değişebilir. Fakat genel olarak bu şekildedir ve kullanıcıların beklentilerini üst seviyede fazlasıyla karşılamaktadır.

GPS Telefon Takip Yazılımı

İnsanlar, sevdiklerinin gün içinde nerede olduklarını öğrenmek için konum tespiti yapabilirler. Bunun için ise mobil cihazlarda yer alan GPS özelliğini kullanmaktadırlar. GPS telefon takip yazılımı için son derece önemli bir özelliktir ve insanların farklı bilgileri elde etmesi noktasında önemli bir rolü yerine getirmektedir.

Bu özellik sayesinde insanlar çocuklarının nerede olduğu takip etme imkanı yakalamaktadır. Özellikle okuldan kaçıp farklı yerlere giden çocuklar, böylece engellenmiş olmaktadır. Bunun haricinde ise Alzheimer hastası olan ebeveynler, kaybolduklarında bu özellik sayesinde çok kısa bir süre içinde bulunmaktadır.

Telefon Takip Yazılımı Ne Kadar?

Telefon takip yazılımı fiyatları incelendiğinde, sahip olunan özelliklere bağlı olarak fiyatların farklılık gösterdiği anlaşılmaktadır. Bundan dolayı da fiyatlar hakkında net bir rakam telaffuz etmek doğru olmayacaktır. Telefon dinleme programı ücretsiz mi şeklinde merak eden insanlar da vardır. Fakat bu programlar, kesinlikle ücretsiz değildir.

Lisanslı olarak satılan bazı yazılımların deneme sürümleri yani demoları vardır. Bunlar ücretsiz olmasına karşın sürelidir. 24 saat ücretsiz olarak kullanılan bu yazılımlar, süre bittikten sonra otomatik olarak devre dışı kalmaktadır. Bunun haricinde ücretsiz casus yazılım yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd