Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

Telefon dinleme programı, insanların sevdiklerine dair duydukları endişelerin ve şüphelerin giderilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Bu yazılım sayesinde insanlar sevdiklerini uzaktan takip edebilme imkanı yakalamaktadır. Dinlemenin haricinde söz konusu program sayesinde mobil cihazlar adeta bir casus telefon olmakta ve her türlü bilginin elde edilmesinde aktif olarak rol oynamaktadır.

Değişen toplum yapısı ve insan alışkınlıkları, insanların sevdiklerini koruma adına farklı önlemler almaya mecbur etmiştir. Fakat bunun gizli bir şekilde yapılması da ayrı bir zorunluluktur. Çünkü hiç kimse sürekli takip edilmekten hoşlanmaz. Bu ihtiyaçların tamamına cevap veren telefon takip yazılımları, son dönemde yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Telefon Dinleme Programı Nedir?

İnsanların ihtiyaçlarını karşılama noktasında etkili çözümler üreten telefon dinleme programı, farklı özelliklere sahiptir. Bundan dolayı tanımlanmasının daha kapsamlı yapılması uygun olacaktır. Casus yazılım olarak nitelendirilmesi de bu duruma işaret etmektedir.

Telefon dinleme yazılımı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapılan yazılı, sesli ve görüntülü görüşmeleri dinleme ve kaydetme
  • GPS özelliği sayesinde ilgili kişinin nerede olduğunu tespit etme
  • Mikrofonu istenilen zamanda aktif hale getirerek ortam dinlemesi yapma
  • Cihazın bütün bölümlerine erişim sağlama
  • Cihazın ekranını canlı olarak izleme
  • Sosyal medya hesaplarını takip etme
  • Web geçmişine ulaşma
  • Whatsapp görüşmelerini görme

Burada yer alan özellikler sayesinde insanlar sevdiklerini anlık olarak izleyebilme imkanı yakalamaktadır.

Telefon Dinleme Programı Nasıl Yüklenir?

Telefon dinleme programı yükleme işlemi son derece basittir ve hemen herkes zorlanmadan rahatlıkla yapabilir. Bunun haricinde zorlanacağını düşünen kişiler için videolar bulunmakta olup bunlar izlenerek casus yazılım kurulumu tam olarak öğrenilebilir.

Öncelikle bu yazılım sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlara yüklenmektedir. Bundan dolayı IOS ya da farklı bir sisteme kurulum yapılamaz. Bunun dışında fiziksel olarak erişilebilen cihazlara kurulmaktadır. Yani uzaktan arama, SMS gönderimi ya da dosya atmak ile kurulum söz konusu değildir. Bundan dolayı insanlar sadece sevdiklerini dinleyebilirler.

Dinleme programı kurulumu yapılırken öncelikle ilgili dosyanın telefona indirilmesi ya da atılması gerekir. Daha sonra ise dışarıdan gelen dosyalara izin verilecek kurulum gerçekleştirilmelidir. Bu işlemler sadece 3 dakika sürmektedir ve bundan dolayı ufak bir boşlukta gizlice programların yüklenmesi bitirilebilir. Bu aşamadan sonra ise dinlemeler panel üzerinden yapılabilir.

Telefon Dinleme Programı Nasıl Anlaşılır?

Casus yazılım tarafından sağlanan avantajlara rağmen insanlar telefon dinleme programı nasıl anlaşılır, fark edilir mi tarzında soruların cevaplarını merak etmektedir. Burada bilinmesi gereken temel husus, söz konusu programın tamamen arka planda çalıştığı ve kesinlikle kendisini göstermediğidir. Bundan dolayı da anlaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. İnsanlar özellikle casus yazılımdan şüphelenir ve bu alanda uzman bir bilişimciye giderse programı fark ederler. Bunun haricinde fark edilmesi neredeyse imkansız olup dinlemeleri gizli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd