Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları

Telefon dinleme programları, yazılım teknolojisinin insanlara sunmuş olduğu en önemli hediyelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Daha önceki zamanlarda dinlemeler sadece emniyet güçleri tarafından yapılabilmesine karşın söz konusu casus yazılım sayesinde artık bu durum tamamen değişmiştir. Normal ve sıradan insanlar da sevdiklerinin mobil cihazlarına yükledikleri bu yazılım sayesinde dinleme yapabilmektedir. Böylece insanlar sevdiklerinin ne yaptığını, kimlerle görüştüğünü izleyerek bir anlamda onları uzaktan korumaktadır.

Bu programlar sayesinde mobil cihazlar casus telefon olurken elde edilen bilgilerin iyi niyetli olarak kullanılması gerekmektedir. Telefon dinleme yazılımları genellikle şu amaçlar için kullanılmaktadır:

  • Çocukların gün içinde nerede olduğu ve kimlerle arkadaşlık ettiği
  • Kuşku duyulan eş, nişanlı ya da sevgilinin kimlerle görüştüğü
  • Sahadaki personellerin iş ile ne kadar ilgilendikleri
  • Kaybolma riski olan yaşlı anne ve babanın konumlarının anlık olarak takip edilmesi
  • Burada yer alan nedenlerin dışında da benzer amaçlar için kullanıldığı bilinmektedir.

Telefon Dinleme Programları Nasıl Yüklenir?

Bu yazılımların kullanılabilmesi için yüklenilen telefonların Android olması gerekir. Telefon dinleme programları Android sisteme sahip olan cihazların haricinde kesinlikle çalışmamaktadır. Örnek vermek gerekirse bazıları söz konusu yazılımın iPhone’da da çalıştığını iddia etmektedir. Bunu sağlayan dünya üzerinde herhangi bir yazılım yoktur ve bu kişilerin amacı dolandırıcılıktır. Uzak durulması, insanların zarar görmesini engelleme adına çok önemlidir.

Telefon dinleme programları kurulumu yapılırken gizli olunması, dinlemelerin daha net bilgiler vermesi adına çok önemlidir. Casus yazılım yükleme işlemi yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir ve son derecede kolay bir işlemdir. Bundan dolayı hemen herkes bunu zorlanmadan yapabilir. Fakat zorlanacağını düşünen kişiler için videolar vardır. Bunlardan yararlanarak telefon takip programı kurulumu yapılabilir.

Kurulum esnasında programın telefona indirilmesi ya da bilgisayar üzerinden atılması gerekir. Fakat indirme işlemi daha kolay olduğu için insanlar genellikle bunu tercih etmektedir. Daha sonra ise söz konusu program kurulmaya başlanır ve burada istenilen izinler verilir. Böylece dinleme işlemi otomatik olarak başlamış olur.

Telefon Dinleme Programları Fiyatları

İnsanların farklı ihtiyaçlarına son derece etkili çözümler bulan casus yazılım, son dönemde büyük ilgi görmektedir. Telefon dinleme programları fiyatları da bundan dolayı merak edilmektedir. Fakat fiyatlar hakkında net rakamlar söylemek çok zordur. Bunun nedeni ise telefon dinleme yazılımları çeşitlerinin çok fazla olmasıdır. Bundan dolayı fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Yazılımların sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fiyatlar artmakta ya da azalmaktadır. Bunun haricinde yeni çıkan ürünlerin nispeten daha pahalı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Burada kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli nokta, programların nereden alındığı hakkındadır. Mutlak surette kurumsal yapıda olan ve bu şekilde hizmet veren yerlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda ortaya çıkan sonuç, beklentileri karşılamayacağı gibi farklı sorunlara da neden olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd