Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Telefon dinleme cihazı sayesinde normal insanlar da sevdiklerinin mobil cihazları üzerinden yapmış oldukları konuşmaları takip etme imkanı bulmaktadır. Bu imkan sayesinde insanlar, sevdiklerini uzaktan koruyabilmekte ve tehlikelerden uzak durmalarını sağlayabilmektedir.

Casus yazılım, özel kodlamaların bulunduğu son derece karmaşık yapıya sahip program olmasına karşın kullanımı çok kolaydır. Akıllı telefonu olan hemen herkes, kullanım noktasında herhangi bir zorluk yaşamamaktadır. Buna bağlı olarak insanların taleplerinin giderek yükseldiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır?

Dinleme programının yüklenmesiyle birlikte casus telefon özelliğine bürünen cihazlar, her türlü bilginin elde edilmesini sağlamaktadır. Çalışma prensibi son derece basit olan bu yazılımlar, telefon dinleme işleminin iki farklı şekilde yapma yeteneğine sahiptir. Bunlarda ilki, yapılan görüşmelerin konferans haline getirilerek, ilgili kişiyi de konuşmaya dahil etmektir. Böylelikle anlık olarak dinleme yapılmaktadır. Diğeri ise kayıt yapma şeklindedir. Yani hedef cihaz üzerinden yapılan bütün görüşmeler otomatik olarak kayıt altına alınmakta ve daha sonra kullanıcılar bunlara erişebilmektedir. Böylece istenilen görüşmeler silinirken istenilen ise farklı amaçlarda kullanılmak üzere saklanmaktadır.

Telefon dinleme cihazı için öncelikle casus yazılımın kurulumunun yapılması gerekmektedir. Bu aşamadan bilinmesi gereken hususların başında, bu yazılımların sadece Android cihazlarda çalıştığıdır. Farklı bir sisteme sahip olan telefonlarda kesinlikle çalışmamaktadır ve bundan dolayı boşa deneme yapılmasına gerek yoktur. Bunun haricinde telefon takip programı kurulumu, sadece fiziksel olarak erişilebilen cihazlara yapılmaktadır. Uzaktan arama ya da farklı bir şekilde yapılması söz konusu değildir. Bu tür iddiası olan kişilerin hedefi insanların paralarını alarak dolandırmaktır. Bundan dolayı uzak durulmasında fayda vardır.

Kurulum, sadece 3 dakikada yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra ise pek çok özellik aktif olarak kullanılabilmektedir. İnsanların sevdiklerini takip etmesi, söz konusu özellikleri kullanarak çok daha kolay hale gelmektedir.

Telefon Dinleme Cihazı Özellikleri

Telefon dinleme cihazı özellikleri, tercih edilecek olan yazılıma bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dolayısıyla özelliklerin genel olarak ifade edilmesi çok daha doğru olacaktır. Söz konusu yazılımlar sayesinde yapılacaklar şu şekilde sıralanabilir:

  • Cihaz kapalı iken dahi mikrofonun aktif edilmesiyle ortam dinlemesi
  • Kamerayı aktif ederek ortam izlemesi
  • Cihazdan direkt ya da uygulamalar üzerinden yapılan bütün görüşmelerin izlenmesi ve kaydedilmesi
  • Whatsapp, Facebook ve Skype gibi uygulamalara erişim
  • Mobil uygulamaların tamamını giriş yapabilme
  • GPS özelliği kullanılarak cihazın anlık olarak nerede olduğunun belirlenmesi
  • Galeri, Rehber ve SMS gibi bölümlere giriş yapma
  • Web geçmişini öğrenme

Bu işlemler sayesinde insanlar, sevdiklerine dair her türlü bilgiyi elde etme noktasında kesinlikle zorlanmayacaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu bilgilerin tamamen iyi niyetli bir şekilde kullanılmasıdır. Telefon dinleme cihazı satan yerler, bunu ön şart olarak koymaktadır. Bu aşamadan sonra ise sorumluluğun tamamen kullanıcılarda olduğu belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd