Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımları, özel kodların kullanıldığı programlardır ve normal insanların da mobil cihazları dinlemesini mümkün hale getirmektedir. Böylece insanlar çocuklarının gün içinde ne yaptığını, eşlerinin kimlerle görüştüğünü, çalışanlarının sahada nerede olduklarını öğrenme imkanı bulmaktadır.

Gelişen teknolojiyle birlikten insanların yaşamlarının kalitesinde ciddi bir artış meydana gelmesine karşın, güvenlik noktasında ise riskler daha fazla olmuştur. Buna bağlı olarak insanlar sevdiklerini tek başına sokağa dahi göndermek istememektedir. Söz konusu durumdan dolayı doğan ihtiyaç, casus yazılım ile giderilmektedir. Bunlar sadece dinleme yapmamakta ve telefonda tam bir kontrol imkanı sağlamaktadır. Böylece cihazlar tam casus telefon olmakta ve istenilen her türlü bilginin elde edilmesi mümkün hale gelmektedir.

Telefon Dinleme Yazılımları Özellikleri

Telefon dinleme yazılımları tarafından yapılanlar, çoğu zaman insanların çok büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden olmaktadır. Çünkü yapılanların beklentilerin çok üzerinde olduğu görülmekte ve bu da büyük bir heyecan oluşturmaktadır. Telefon dinleme programı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapılan bütün sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi
  • Mikrofonun aktif edilerek ortam dinlemesi
  • Kamera üzerinden ortam izlemesi
  • GPS özelliği kullanılarak konum belirleme
  • Telefondaki bütün uygulamalara ve menülere erişim
  • Dosyalara erişim
  • Sosyal medya hesaplarına giriş
  • Whatsapp, Facebook ve Skype gibi uygulamalara giriş
  • Girilen internet sitelerini görme

Casus yazılım özellikleri genel olarak bu şekildedir. Fakat bunların haricinde de farklı özellikler bulunmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarını etkin olarak karşıladığı, buradan dahi anlaşılmaktadır.

En İyi Telefon Dinleme Yazılımları

Mobil cihazların takip edilmesi için kullanılan farklı programlar bulunmaktadır. En iyi telefon dinleme yazılımları da buna bağlı olarak insanları tarafından merak edilmektedir. Fakat bunların belirlenmesi için detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir.

Piyasada kullanılan çok sayıda yazılım bulunsa da kurumsal firmalar tarafından satılanların sayısının sınırlı olduğunun belirtilmesi gerekiyor. Buna bağlı olarak kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını belirleyerek seçim yaptığında, beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Söz konusu durum hakkında araştırma yapılırken, casus yazılım özellikleri hakkında da bilgi sahibi olunacaktır. Bütün bunların haricinde bilinmesi gereken önemli bir husus daha vardır. Yapılacak olan seçim, ne kadar fazla özellik barındırıyor ise telefon dinleme programı fiyatları da o kadar yüksek olacaktır.

Telefon Dinleme Yazılımları Fark Edilir Mi?

Telefon dinleme yazılımları, insanların farklı beklentilerini etkin olarak karşılamasına karşın insanların bazı tereddütler de oluşturmaktadır. Bunların başında programların fark edilip edilmeyeceği gelir. İnsanlar sevdiklerini, gizli bir şekilde takip etmek ve onların güvenlerini kırmamak isterler. Bu programlar da tam olarak bunu yapmak için geliştirilmiştir. Yani tamamen arka planda çalışırlar ve kesinlikle dışarıdan fark edilmezler. Dinleme ve takip yaparken, ekrana herhangi bir bildirim göndermedikleri gibi bildirim ışığının yanmasına da neden olmazlar. Dolayısıyla fark edilmeleri imkansızdır demek yanlış olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd