Telefon Dinleme Cihazları

Telefon Dinleme Cihazları

Telefon dinleme cihazları, insanların günlük yaşamda sevdikleriyle ilgili duydukları endişeleri giderme amacıyla geliştirilmiştir. Bu endişelere sahip olan kişilerin, yoğun bir şekilde casus yazılım kullandıkları bilinmektedir. Söz konusu kullanım, casus telefon elde edilmesine ve insanların sevdiklerini uzaktan izlemesini sağlamaktadır. Böylece kişiler, yakınlarını fark ettirmeden tehlikelerden uzak tutma imkanı yakalamaktadır.

Telefon dinleme programı, insanların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kullanıma sokulmuştur. Bu yazılımlar, akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla kullanılabilir hale gelmiştir. Çünkü bu cihazlar, yazılım yüklenebilir şekilde üretilmektedir ve bu da dinleme programının aktif olarak çalışmasına imkan vermektedir.

Telefon Dinleme Cihazları Kurulumu

Telefon dinleme cihazları ile anlatılmak istenen, program yüklü olan mobil cihazlardır. Casus yazılım yüklenmesi ise telefonlar adeta dinleme cihazı olmaktadır. Bunun için ise kurulumun hatasız bir şekilde yapılması çok önemlidir.

Kurulum son derece basit olmasına karşın bu noktada insanların daha rahat etmesi adına farklı videolar yayınlanmıştır. Bu videolar sayesinde telefon takip programı kurulumu, sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Kurulumun yapılabilmesi için öncelikle kişilerin kurumsal yapıya sahip olan bir firmadan telefon dinleme programı alması gerekmektedir. Bu tür firmaların satmış olduğu ürünler lisanslı olduğu için güvenlik noktasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Böylece kişiler, güven içinde gönüllerini ferah tutarak dinleme yapabilmektedir.

Programlar alındıktan sonra ise sadece 3 dakikalık bir işlem ile kurulum sağlanmaktadır. Bu kadar kısa sürede kurulumun sağlanması, gizli bir şekilde bu işlemin yapılmasını kolay hale getirmiştir. İnsanlar bu sayede sevdiklerini, gizli bir şekilde izleyebilmektedir.

Telefon Dinleme Cihazları Özellikleri Nelerdir?

Telefon dinleme cihazları denildiği zaman, insanların neredeyse tamamı bu cihazların sadece dinleme yapabildiğini düşünmektedir. Fakat özellikleri incelendiğinde, yapabildiklerinin neredeyse sınırının olmadığı görülecektir. Tam profesyonel dinleme teçhizatından daha önemli işlevleri yerine getirmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Mobil uygulama üzerinden yapılan sesli, görüntülü ve yazılı görüşmelerin dinlenmesi/izlenmesi
  • Telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi
  • GPS özelliği sayesinden kişilerin gün içinde nerelere gittiğinin tespit edilmesi
  • Ortam dinlemesi
  • Ortam izlemesi
  • Whatsapp, Skype, Line ve WeChat gibi konuşma uygulamalarına erişim
  • Sosyal medya hesaplarına giriş yapma
  • Web geçmişini görebilme
  • Telefonun ekranını anlık olarak izleme
  • Telefona girilen bütün şifreleri öğrenme

Bu özelliklere eklenecek olan maddeler bulunmaktadır. Fakat tercih edilecek olan yazılıma bağlı olarak bu listenin değişeceğinin bilinmesi gerekmektedir.

Telefon Dinleme Cihazları Güvenli Mi?

Telefon dinleme cihazları fiyatları incelendiğinde lisanslı olanların nispeten biraz daha pahalı oldukları görülecektir. Lisanslı bir yazılım, aynı zamanda güvenlidir. Dolayısıyla kullanıcıların bunları tercih etmesi çok önemlidir. Bu tür programlar, hedef telefondan elde ettikleri bilgileri sadece kullanıcı paneline aktarırlar. Bundan dolayı da çok özel bilgilerin farklı kişilerin eline geçmesi engellenmiş olur. Buna karşın lisanssız olanların elde ettikleri verileri tam olarak farklı bir noktaya iletip iletmediği bilinmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

asdasd